Заступниця глави МЗС забрала собі Крима (ФОТО)
- 28.04.2023, 11:15
- 847
Песика на прізвисько Крим на трасі на Бахмут підібрала парамедикиня Аліна Михайлова. Вона опублікувала у соцмережах допис, що шукає йому родину. І таки знайшла
![Фото Sofiya Shovikova для Emine Dzheppar](https://wz.lviv.ua/img/360x200/7/img8619-aa7d089f.jpg)
Цуценя прихистила заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.
«Він мужньо витримав усі процедури — огляд у ветеринара, вакцинацію, грумінг… Він усе ще боїться гучних звуків та автівок, але вже показує стійкість характеру. Чемно ходить за потребою туди, куди треба», — розповіла Джапарова про перші дні Крима у її родині.
Песик уже побував у Міністерстві закордонних справ України, де чемно оглянув кабінет пані Еміне та попозував для фото.
![](/images/IMG_8618.jpeg)