Передплата 2024 ВЗ

У Чернігові представники «Слуги народу» напали на журналістів, — «Суспільне»

  • 31.03.2023, 15:15
  • 1 031

У центрі Чернігова знімальній групі чернігівського телеканалу «Дитинець» розбили камеру під час зйомок

Фото Суспільного
Фото Суспільного

Інцидент трапився у кафе.

Як повідомила журналістка Наталія Мєдвєдєва, камеру розбив чернігівський бізнесмен та екскандидат у депутати міськради від партії «Слуга народу» Сергій Берестовий. Вона розповіла, що журналісти намагалися взяти коментар у депутата міської ради від «Слуги народу» Юрія Тарасовця через його відсутність на засіданні сесії.

«Ми випадково дізналися, що Юрій Тарасовець замість того, щоб бути на сесії знаходиться у цьому закладі. Приїхали сюди запитати його чому він не на сесії?», — пояснила Мєдвєдева.

Разом із Тарасовцем у кафе був Сергій Берестовий.

«Коли ми зайшли туди, разом з камерою, то Юрій почав тікати від нас, а його компаньйон чи друг, я не знаю, який сидів, почав бити нашу камеру і зламав її. Він дуже схожий на Сергія Берестового», — додала вона.

Журналістка встигла зняти на телефон, як цей чоловік погрожував їм зламати камеру:

«Я питаю чого ти мене знімаєш? Хочеш, я зламаю твою камеру? Камеру викинь свою! Я фізична особа, чому ви мене знімаєте? Ви чому мене знімаєте?»

Журналісти зв’язалися із Сергієм Берестовим, та він відмовився коментувати ситуацію телефоном, запропонував зустрітися наступного дня.

За інформацією речниці національної поліції в Чернігівській області Наталії Слабеняк, за цим фактом поліція розпочала провадження за ч. 1 ст. 171 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів). Санкція статті передбачає штраф, арешт на шість місяців або обмеження волі до трьох років.

Біля кафе, у якому розбили камеру знімальній групі «Дитинця», журналісти Суспільного зустріли ще одного з депутатів міської ради від «Слуги народу» — Максима Черненка.

Телеканал «Дитинець», згідно із державним реєстром, має юридичну назву ТОВ «Телерадіоорганізація „Ліга“». Його власник Руслан Дубинка, бізнес-партнер тимчасово відстороненого Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка через опосередкованих осіб.

Юрій Тарасовець, який також був тоді біля кафе, сів у своє авто та поїхав, не надавши коментарів з цього приводу.

Схожі новини