ЗСУ навчали австралійських інструкторів виживати у сніжну погоду (ФОТО)

  • 30.03.2023, 17:45
  • 677

У Великій Британії українські військові навчали австралійських інструкторів виживати та приховувати пересування по снігу у холодну погоду

Фото Генштабу ЗСУ
Фото Генштабу ЗСУ

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

«Інструктори операції „Куду“ 5-го батальйону Королівського австралійського полку 1-ї бригади Сухопутних військ Австралійських Сили Оборони під час базової загальновійськової підготовки новобранців Збройних Сил України у Великій Британії випробовують місцеву погоду під час підготовки новобранців Збройних Сил України. Військові австралійської армії навчають атаці українських новобранців на практиці під час першої ротації операції „Куду“ у Великі Британії. Один із командирів взводу 5-го батальйону Королівського австралійського полку сказав, що вони навчали новобранців основних солдатських навичок під час снігу. Зважаючи на те, що ми всі з Австралії, це не зовсім той клімат, у якому ми звикли служити, і зміна навколишнього середовища призвела до того, що проводити демонстрації та надавати уроки виявилося складно», — йдеться у повідомленні.

Поки австралійські солдати мали уроки, мінливе середовище призвело до того, що ролі вчителя та учня помінялися місцями, і слухачі надавали своїм інструкторам поради щодо виживання в холодну погоду.

«Новобранці та інструктори Збройних Сил України, які звикли до сніжних умов і багато з яких бачили бойові дії, навчали нас як краще виживати та приховувати наше пересування по снігу», — повідомили у Генштабі.

«Ми використовуємо уроки, засвоєні під час попередньої ротації, а також нещодавній реальний досвід командирів українських підрозділів, щоб удосконалити та покращити навчання».

Австралія продовжує підтримувати народ України та надає постійну підтримку у відповідь на триваючі порушення росією міжнародного права.

Прибувши до Сполученого Королівства в січні 2023 року, 70 військовослужбовців Австралійських Сили Оборони приєдналися до країн-партнерів у програмі підготовки українських новобранців під керівництвом Великої Британії.

Відомо, що жоден військовослужбовець Австралійських Сили Оборони не в'їжджатиме в Україну у межах операції «Куду».

Схожі новини