Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Дизайнерки Karavanska і Umanska презентували колекцію бренду під час Паризького тижня моди

  • 07.03.2023, 17:54
  • 2 069

Дует українських дизайнерок Оксана Караванська та Ксенія Уманська представили колекцію сезону осінь-зима 23/24 у Парижі, під час Paris Fashion Week

Посол України у Франції Вадим Омельченко та Наталія Омельченко з донькою, Лілі та П'єр Майо, Оксана Караванська
Посол України у Франції Вадим Омельченко та Наталія Омельченко з донькою, Лілі та П'єр Майо, Оксана Караванська

Дефіле відбулося в унікальній локації - Salle d’Honneur d’Alain Delon, де зараз розташований Український культурний центр.

Колекція Fakecial Identity Ready Couture by Karavanska Umanska має концепцію «Скільки у тебе облич? Саме стільки, щоб кожний сумнівався, що побачив справжнє».

Соціальна тема, закладена у вишивку нової колекції бренду Karavanska Umanska, присвячена темі соціальної адаптації. Межа ідентичності розмивається через численні пристосування. Людина одягає маску за маскою, накладає їх одну на одну. Чи вдасться їй не втратити своє «Я» за численними чужими картинками? Маски бувають естетичні і красиві, але ж можуть іти врозріз із власними почуттями.

Колаборація найкреативнішої дизайнерки України Оксани Караванської та випускниці Лондонського коледжу моди Ксенії Уманської вперше була представлена у 2021 році і поєднала у собі бездоганний крій та артистичну вишивку, несучи у кожній колекції важливі соціальні виклики.

Схожі новини