На Луганщині розпочався ворожий наступ, — аналітики

  • 09.02.2023, 08:45
  • 456

Уздовж лінії Сватове-Кремінна на заході Луганської області зросла активність окупантів

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Аналітики повідомили, що геолокаційні кадри боїв підтверджують рух окупантів на північний захід від Сватового. Військове командування росії повністю використало частини кількох дивізій до наступальних дій на цій ділянці лінії фронту.

«Підрозділи полків 144 та 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО) і полк 90 танкової дивізії (ЦВО), підтримані частинами 76 Повітряно-десантної дивізії та невизначеними підрозділами Південного військового округу, ведуть наступальні операції вздовж усієї лінії Сватове-Кремінна», — йдеться у звіті.

Фахівці стверджують, що відповідні факти свідчать про те, що російський наступ почався, водночас українські сили не дають ворогу досягти значних успіхів.

Аналітики пояснюють, що окупанти у Луганській області намагаються перехопити ініціативу. Це може призвести до їхньої кінцевої кульмінації на лінії Сватове-Кремінна без досягнення цілей захоплення всієї Луганської та Донецької областей.

«Ця кульмінація надасть для українських сил можливості, які можна буде використати у власному контрнаступі», — додали в Інституті вивчення війни.

Схожі новини