російські армії бракує боєприпасів для наступу, — аналітики

  • 08.02.2023, 09:45
  • 435

Військове керівництво рф, не маючи достатньої бойової потужності, поспішає розпочати новий великий наступ для захоплення Донецької області за нереалістичні терміни

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Відтак, аналітики опублікувал оцінку міністерства оборони Великої Британії про те, що росія намагалася розпочати велику наступальну операцію на початку січня 2023 року, але змогла отримати лише кілька сотень метрів території на тиждень.

У звіті йдеться, що такі повільні темпи пояснюються нестачею боєприпасів в рф і браком маневрених підрозділів, необхідних для успішного та швидкого наступу.

Водночас фахівці вказали, що рф навряд чи наростить бойову міць, необхідну для суттєвого впливу на результат війни, у той час, як військове командування продовжує вимагати нереалістичного та масштабного просування.

«російське керівництво знову планує рішучий наступ на основі помилкових припущень щодо своїх військових можливостей і не має бойової потужності, необхідної для підтримки більш ніж однієї великої наступальної операції», — наголосили в Інституті вивчення війни.

Також експерти пояснюють, що спостерігали, як кремль сигналізував про підготовку до наступу на початку 2023 року та зробили висновок, що час і простір можуть перешкодити стрімким і масштабним просуванням рф, оскільки наближається весна, яка є непридатною для маневреної війни.

Схожі новини