Використання новітніх танків T-14 ризиковане для росії, — британська розвідка

  • 19.01.2023, 17:45
  • 472

У британській розвідці вважають, що армії рф насправді невигідно розпочинати застосовувати на полі бою свій новітній танк Т-14 «Aрмата». Якщо таке рішення ухвалять, то лише з пропагандистською метою

Танк Т-14. Фото із мережі
Танк Т-14. Фото із мережі

Про це йдеться у черговому огляді Міноборони Британії.

У ньому йдеться, що у росії, скоріш за все, роздумують над застосуванням на полі бою в Україні невеликої кількості новітніх російських танків Т-14. У грудні їх помічали на полігонах на півдні рф, де нібито розгортають сили перед передислокацією на фронт. російські пропагандистські ресурси після того почали розповідати, що їх готуються застосувати у війні проти України, але невідомо, чи справді ці танки почали брати участь у бойових діях.

«Будь-яке бойове застосування Т-14, скоріш за все — дуже ризикове рішення для росії», — впевнена британська розвідка.

Так, нагадують аналітики, «Армату» розробляли 11 років, встановлені терміни неодноразово змінювалися, заплановані обсяги врешті зменшили, надходила інформація про проблеми з виробництвом.

«Додатковий виклик для росії - пристосувати логістичний ланцюжок для Т-14, тому що він більший і важчий, ніж інші російські танки. Якщо росія використає Т-14 на полі бою, це буде з метою пропагандою. Їх є, можливо, всього лиш кілька десятків, і командири навряд чи вважатимуть цю машину надійною, щоб покладатися на неї в бою», — зазначають в огляді.

Схожі новини