Передплата 2024 «Добра кухня»

Буданов про ситуацію на фронті - зайшли в глухий кут

  • 29.12.2022, 08:35
  • 731

Бойові дії в Україні наразі зайшли в глухий кут, оскільки ні Україна, ні росія не можуть досягти значних успіхів

Фото з мережі
Фото з мережі

Про це заявив очільник української військової розвідки Кирило Буданов в інтерв'ю BBC

«Ситуація просто зависла. Вона не рухається. Ми не можемо перемогти їх на всіх напрямках комплексно. Так само, як і вони нас», — сказав він.

Буданов додав: «Ми дуже чекаємо на нові поставки озброєнь і на прибуття більш досконалого озброєння».

Після того, як українські війська звільнили Херсон в листопаді, більшість найзапекліших боїв тривали навколо Бахмута на Донеччині.

В інших місцях російські війська, схоже, займають оборону, в той час як зима сповільнила темпи наземних операцій ЗСУ по всій лінії фронту протяжністю 1000 км.

Керівник ГУР сказав, що росія «зараз повністю зайшла в глухий кут», зазнаючи дуже значних втрат, і він вважає, що кремль вирішив оголосити чергову мобілізацію. Але, додав він, українським силам все ще не вистачає ресурсів, щоб просуватися вперед на багатьох напрямках.

Буданов, при цьому, заперечив імовірність наступу з боку білорусі.

«Сьогодні я не бачу жодних ознак підготовки до вторгнення в Київ або північні райони з боку білорусі», — сказав очільник української розвідки.

Нещодавно, за його словами, потяг, завантажений російськими солдатами, зупинився в місці, близькому до білорусько-українського кордону, і повернувся через кілька годин з усіма на борту.


Джерело: BBC

Схожі новини