«Багаторічна традиція»: Садовий повідомив про встановлення ялинки у Львові
- 16.12.2022, 14:05
- 766
Мер заявив, що ялинку встановлюємо не на зло комусь чи всупереч, а завдяки тому, що маємо таку можливість
![Ялинка у Львові 2022 рік. Фото - ZAXID.NET](https://wz.lviv.ua/img/360x200/5/ialynka-0778e4fc.jpg)
«Коли ми думали чи ставити цього року ялинку, то радились в першу чергу з військовими та психологами. Ялинка — це не просто святкова декорація, а багаторічна традиція. І ми встановлюємо її не на зло комусь чи всупереч, а завдяки тому, що маємо таку можливість і хочемо зберегти хоч частину гарних спогадів наших дітей. Їх і так пограбували, вкрали дитинство у всіх можливих значеннях», — пояснив міський голова Андрій Садовий.
За його словами різдвяне дерево подарувало Львову підприємство Світанок. Ялинка росте на теплотрасі і її коріння почали нищити мережі.
Він зазначив, що місто не витратило жодних коштів на встановлення. Все робиться виключно силами працівників комунальних підприємств, які вирішили подарувати цей день для дітей.
«Ілюмінації використаємо з минулих років. Ялинка стоятиме близько місяця. Світитиме 5 годин на день з 17 до 22. Година роботи ілюмінацій за потужністю як одне кип‘ятіння чайника. Якщо не буде електрики в центрі, то ялинка теж не світитиме», — повідомив мер.
Садовий також додав, що традиційного ярмарку не буде. Посвяткуємо після перемоги.