19-річний львівський самбіст здобув золоту медаль на Кубку Європи з самбо

• 05.12.2022, 19:15
  • 1 126

У Румунії відбувся Кубок Європи з самбо, участь в якому у складі національної збірної взяв представник Львівщини Микола Грибик. Він переміг на 11 років старшого суперника

Як зазначається, загалом за медалі змагались понад 170 спортсменів з 12 країн.

19-річний Микола Грибик виборов золото Кубка Європи з боротьби самбо. У фінальному поєдинку за золото у ваговій категорії понад 98 кг він виборов перемогу над суперником з Румунії. Останній старший за Миколу на 11 років, ростом понад 2 метри та вагою 175 кг.

Для Миколи це вже не перша медаль міжнародних змагань. Торік у травні він став віцечемпіоном Європи серед юніорів. У 2020 році спортсмен також став чемпіоном світу з самбо серед юнаків.

Хлопець також успішно займається дзюдо та виборює нагороди на національних чемпіонатах. Тренує спортсмена Ярослав Грибик.