Передплата 2024 ВЗ

Глава московської церкви Онуфрій підвищив фігуранта секс-скандалу в Чернівцях

  • 04.12.2022, 11:15
  • 1 686

Секретаря єпархії Чернівецької філії УПЦ МП архімандрита Микиту (Сторожука) висвячують на єпископа

Архімандрит Микита
Архімандрит Микита

Як пише Главком, архієрейська хіротонія відбувається в прямому ефірі. Звершує її глава московської церкви в Україні митрополит Онуфрій у співслужінні митрополита Чернівецького і Буковинського Мелетія та сонму архієреїв УПЦ МП

Церемонія відбувається в Феофанії, особистій резиденції митрополита Онуфрія.

Згідно рішення Священного Синоду УПЦ від 23.11.2022, клірик Чернівецько-Буковинської єпархії архімандрит Микита (Сторожук) обраний єпископом Івано-Франківським та Коломийським.

Одразу після цього рішення СБУ в ході перевірки приміщення УПЦ (МП) на Буковині виявила методички з москви, російське громадянство у керівництва єпархії та посвідчення окупантів.

Сам же архімандрит Микита втрапив у секс-скандал. Разом із офіційним повідомленням СБУ мережу також облетіли знімки секретаря єпархії у спідній білизні. Додавалося і фото роздягненого 17-річного хориста. Блогери та ряд ЗМІ, посилаючись на власні джерела, писали, що під час обшуку правоохоронці заскочили їх в момент фізичної близькості.

Архімандрит Микита записав відеозвернення, у якому розповів свою версію подій. Він прямо не заперечив факт скандального інциденту з оголеним хористом, натомість акцентував увагу на відсутності доказів.

Схожі новини