Передплата 2024 «Добра кухня»

Німеччина скерує додаткові 40 млн євро на гуманітарну допомогу Україні

  • 24.11.2022, 14:15
  • 518

Державна міністерка Європи та клімату Німеччини Анна Люрманн заявила, що ФРН надасть ще 40 млн євро на гуманітарну допомогу для України

Україна отримає чергову гуманітарну допомогу від Німеччини. Фото із мережі
Україна отримає чергову гуманітарну допомогу від Німеччини. Фото із мережі

«Ми також надамо додаткові 5 млн євро на реконструкцію українських шкіл разом із UNDP», — наголосила вона.

Люрманн додала, що вже триває передача обладнання для допомоги взимку, зокрема — генераторів на більш ніж 11 млн євро, які прибудуть до України вже незабаром.

Люрман прибула до України у делегації інших офіційних європейських високопосадовців. Зокрема, в Україні також перебувають віцепрезидент Європарламенту Нікола Бір, міністр у справах ЄС та Конституції Австрії Кароліна Едтштадлер, державний секретар Європи Хорватії Андрія Метелко-Згомбіч, міністр закордонних справ, освіти та спорту Ліхтенштейна Домінік Хаслер, парламентський секретар Міністерства закордонних справ Латвії Гунда Рейре, віцеміністр закордонних справ Литви Йовіта Нелюпсене, державний секретар з європейських справ Румунії Даніела Гітман.

Державна секретарка з європейських справ Румунії Даніела Гітман також зазначила, що її країна надасть 300 тис. євро UNHCR для допомоги українському населенню взимку.

Міністерка у справах ЄС та Конституції Австрії Кароліна Едтштадлер поінформувала, що Австрія надала Україні найбільший пакет гуманітарної допомоги в історії — понад 92 млн євро.

«На додаток ми надаємо 100 тис євро для Міжнародного кримінального суду, тому що для мене, як для колишнього судді у кримінальних справах, важливо забезпечити незалежне розслідування воєнних злочинів та розпочати збирання доказів», — наголосила Едтштадлер.

Секретарка Міністерства закордонних справ Латвії Гунда Рейре повідомила, що наступного тижня розпочне роботу центр реабілітації жінок в Івано-Франківську, який частково фінансує Латвія.

Схожі новини