Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Скандальна нардепка від «Слуги народу» реєструє торговельний знак «Неякісні діти»

  • 22.11.2022, 11:45
  • 1 513

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, членкиня фракції «Слуга народу» Галина Третьякова реєструє два торговельних знаки «Неякісні діти» і «Якісні діти»

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Про це повідомляє «Главком».

Улітку 2021 року нардепка через адвокатку Вікторію Зажигаєву подала заявки на реєстрацію знаків «Неякісні діти» і «Якісні діти». Їх можна буде використовувати у напрямках освіти, маркетингу, мережі інтернет.

Наразі заявки Третьякової опубліковані у бюлетені «Укрпатенту» та проходять реєстрацію.

Зазначимо, що наприкінці вересня 2020 року Головне слідче управління Державного бюро розслідувань зареєструвало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 161 Кримінального кодексу після скандальних висловлювань «слуги» Третьякової. Зокрема, у травні 2020 року під час виступу на вебінарі, організованому Київською школою економіки, нардепка Галина Третьякова допустила зі свого боку публічні висловлювання, спрямовані на порушення рівноправності громадян за ознаками рівня статку, походження, освіти.

«…коли демографічно надаємо такі кошти, які використовуються сім'єю, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати йому рівні права, освіту, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримаємо, скажу жорстко, дітей дуже низької якості. Вони призводять до того, що теж сідають на публічні кошти», — заявила політик.

Схожі новини