Передплата 2024 ВЗ

ЗСУ визволили 12 населених пунктів Луганщини, — Генштаб

  • 21.11.2022, 08:50
  • 510

Українські військові визволили від російських окупантів 12 населених пунктів

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Також у регіоні на лінії фронту ініціатива багато в чому на боці бійців ЗСУ.

Про це повідомив спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Він зазначив, що росія після провалу стратегічних планів у війні проти України зі спробою взяти Київ та поразок на кількох головних напрямках — зокрема, на Харківському, Лиманському та Херсонському — хоче хоч десь, на тактичному рівні, здобути перемогу. Зокрема, знову спробувати вийти на адмінкордон Луганської області.

«Оскільки впродовж усієї війни та навіть раніше одним із наративів російської пропаганди звучало „звільнення народу Донбасу“, невідомого нікому раніше, то зрозуміло, що вони хочуть вийти на адмінкордони Луганської та Донецької областей. І, отже, якби вони вийшли на ці кордони, вони б і далі захотіли захопити повністю Запорізьку область», — каже Череватий.

Також прес-офіцер звернув увагу, що окупанти, маючи великі сили на східному фронті, на Донбасі, понад 4 місяці не можуть прорвати оборону навіть у районі Бахмута та Авдіївки.

«Звичайно, що це вимагає зосередження наших зусиль. Більше того, в Луганській області ворог вже зазнає поразку. Вже 12 населених пунктів під українським прапором. І там ініціатива за нами», — розповів спікер.

Схожі новини