Передплата 2024 «Добрий господар»

Коли будуть виконані умови України: Арахамія про переговори з рф

  • 13.11.2022, 09:15
  • 665

Можливість відновити переговори з російською федерацією може з’явитися у другій половині 2023 року

Перші переговори між Україною та рф. Фото: Associated Press
Перші переговори між Україною та рф. Фото: Associated Press

Про це голова парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив в ефірі телемарафону.

На питання, коли можна буде говорити про переговори з рф: «Чесно, я вважаю, що це буде тоді, коли електоральні цикли почнуть працювати і в росії, і в Сполучених Штатах, тобто це десь у другій половині наступного року, коли вже стартуватимуть і президентські перегони в США. А до того ж, у 2024-му будуть вибори в путіна. І всім потрібно буде політично щось демонструвати.

Я не думаю, що путін здатний продемонструвати якісь військові успіхи, тому вони, можливо, намагатимуться на дипломатичному фронті якимось чином демонструвати щось своєму народу".

Арахамія також висловив думку, що рф зараз знову піднімає питання про переговори, оскільки потребує часу, «щоб перезарядитись».

«Вони перегрупування роблять, зі зброєю є проблеми, з боєприпасами. Їм просто треба час, щоб посилити свої позиції. Ми не будемо давати їм такого часу», — підкреслив він.

Разом з тим, у Telegram Арахамія зазначив, що президент Володимир Зеленський чітко озвучив умови, за яких можна вести переговори з росією — «відновлення територіальної цілісності, відшкодування всіх завданих збитків, покарання усіх воєнних злочинців, дієві гарантії, що це не повториться».

«Важливий фактор — це електоральні цикли як у наших союзників, так і в окупанта. Але наша позиція від цього не змінюється. Україна сяде за стіл переговорів тоді, коли наші умови будуть виконані», — наголосив Арахамія.

Схожі новини