Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

ЗСУ не зупинять контрнаступ навіть взимку, — аналітики

  • 11.11.2022, 10:45
  • 761

Збройні сили України навряд чи зупинять свій контрнаступ через зиму

Фото ілюстративне із мережі
Фото ілюстративне із мережі

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

«Зимова погода може завдати непропорційно великої шкоди погано оснащеним російським військам в Україні, але добре забезпечені українські війська навряд чи зупинять свої контрнаступи через настання зимової погоди і зможуть скористатися перевагами замерзлої місцевості для легшого пересування, ніж це було б можливо у брудні осінні місяці», — йдеться в звіті аналітиків.

За їхніми даними, осінній та весняний бруд може уповільнити або зупинити військові дії, так само як і несправне або недостатнє обладнання для зимового періоду. Деяку військову техніку, можливо, доведеться адаптувати до холодної погоди, а нестача обладнання або боєприпасів може сповільнити просування через логістичні труднощі, а не зимову погоду.

«Якщо бойові дії триватимуть і цієї зими, то це буде пов’язано з логістичними проблемами і завершенням кількох кампаній з обох сторін», — впевнені аналітики ISW.

Також вони вказують, що українські Збройні сили будуть намагатися просунутися якомога далі до прибуття підкріплень окупантів — росіяни на весну готують 120 000 призовників для відправки на фронт.

Схожі новини