Передплата 2024 ВЗ

Україна визволила вже 30 захисників Зміїного, — омбудсман

  • 07.11.2022, 18:45
  • 790

З російського полону визволено 30 військовослужбовців із острова Зміїний, робота щодо звільнення решти бійців із російської неволі триває

Фото з мережі
Фото з мережі

Про це повідомив уповноважений з прав людини Верховної Ради Дмитро Лубінець.

Як зазначається, в стінах офісу омбудсмана відбулося спілкування із рідними військових з острова Зміїний, які нині перебувають у полоні, за участі представників Координаційного штабу та Державної прикордонної служби України.

«Під час зустрічі озвучили питання складності повернення з полону наших військових, адже саме військові з Зміїного стали легендою цієї війни… Під час емоційного спілкування представники різних відомств розповіли про те, що з полону вже визволили 30 військовополонених з острова Зміїний. Також у полоні ще лишаються наші військові, які ми обов’язково визволимо з російського полону. Продовжуємо надалі напрацьовувати механізми співпраці з родичами, спільно обговорюємо важливі питання, які стосуються повернення наших захисників», — зазначив омбудсман.

Кількість воїнів зі Зміїного, які залишаються в полоні, омбудсман не назвав.

Лубінець зауважив, щоб рідні, які мають будь-яку інформацію щодо українських військовослужбовців, повідомляли про це до компетентних органів.

Схожі новини