Від аденоми — гарбузове насіння та перепелині яйця
Аденома передміхурової залози поширена проблема, яка потребує комплексного підходу до лікування. Окрім медичних препаратів, народна медицина пропонує прості та доступні засоби. Гарбузове насіння, багате на цинк, перепелині яйця з чорним перцем, а також настої з лікарських трав можуть стати ефективними союзниками у боротьбі з цією недугою. Як правильно застосовувати ці рецепти та на що звернути увагу — читайте в статті
- Серед доступних за своїм складом рецептів є настій вербени лікарської, споришу. Змішати в однакових кількостях подрібнені рослини, 1 ч. л. суміші залити склянкою окропу, настояти 5 хв, пити невеликими ковтками протягом дня. Крім того, бажано з'їдати на день 100 г сирого гарбузового насіння, тому що все, пов’язане з передміхуровою залозою, має прямий зв’язок із підшлунковою. Якщо підшлункова залоза не засвоює цинк, то від того страждають і передміхурова залоза, й нирки. Гарбузове насіння якраз і забезпечує надходження цинку в організм.
- Для оздоровлення передміхурової залози можна скористатися ягодами ялівцю. Для цього 100 г сухих ягід перемолоти на млинку для кави й о 15-й, коли задіюється меридіан сечового міхура, який безпосередньо пов’язаний із передміхуровою залозою, випити 0,5 ч. л. порошку з 5 краплями аптечного уролесану.
- І ще є такий цікавий народний метод від аденоми передміхурової залози. Щодня в другій половині, можна після обіду, протягом тривалого часу (мінімум 3 тижні) потрібно з'їдати 3−5 круто зварених перепелиних яєць. Причому всередину, в жовток, хоча б трьох із них запхнути по горошині чорного перцю. Цей засіб чинить гарну зігрівальну дію на нирки та всю сечостатеву систему, зокрема на передміхурову залозу, посилюючи в них кровообіг і сприяючи усуненню застійних явищ.