Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Бійці 46-ї бригади ДШВ отримають дрони, рації, генератори та «швидку»

  • 21.10.2022, 09:28
  • 575

Петро Порошенко передав Олександру Погребиському дрони, рації, генератори та «швидку» для 46-ї бригади ДШВ

Олександр Погребиський — депутат Київради від «Євросолідарності», десантник, один з лідерів ветеранської організації «Res_Publika. Брати по Зброї» з перших годин 24 лютого взяв активну участь в організації спротиву агресору. А після того, як росіян відкинули від столиці, воює у складі 46-ї десантно-штурмової бригади. Під час контрнаступу Олександр отримав поранення і контузію. Після короткого лікування десантник їде назад, на фронт.

«З порожніми руками в бригаду не повертаються», — наголошує Петро Порошенко і додає: пишається справжнім фронтовим братерством з Олександром, яке триває з 2014 року.

«Мій друг, великий патріот та воїн Олександр Погребиський знає, як це, коли після поля бою ти опиняєшся у кареті швидкої. Декілька місяців тому він отримав контузію, але наші фахові лікарі надали йому вчасну допомогу. І сьогодні я запросив Олександра, щоб вручити ключі від карети швидкої допомоги — такої, яка колись врятувала і його. Машина повністю укомплектована, щоб здійснити реанімацію, врятувати життя українського захисника. Бо ми всі прагнемо, щоб поступ українського війська був впевненим, а втрати — мінімальними», — наголошує Порошенко.

Машина швидкої завантажена необхідними ліками та медзасобами для порятунку бійців.

Також десантники отримають 25 новеньких дронів Autel, 5 з них — з тепловізорами, можуть працювати і вночі. Порошенко зазначає: вже всі бригади ДШВ отримали квадрокоптери, на які збирали кошти волонтери ГО «Справа Громад». Фонд Порошенка традиційно подвоює зібрану суму.

А ще у 46-ту бригаду поїдуть генератори, радіостанції та ретранслятор.

«Знаєте що це? Як каже Петро Олексійович, це скарб. Насамперед зв’язок — це одна із найважливіших складових будь-якого наступу. А без енергії зарядити ці рації неможливо», — пояснює Погребиський. Він також зазначає: дрони допомагають бачити і оцінювати оперативну ситуацію.

«Ворогу не буде спокою ні вдень, ні вночі», — обіцяє Погребиський. «Олександре, передавай привіт всім нашим. Нехай у вас буде 4.5.0», — побажав Порошенко.

Схожі новини