Передплата 2024 «Добре здоров’я»

«Україна має розірвати дипломатичні відносини з Іраном, а світ запровадити санкції»

  • 17.10.2022, 15:24
  • 678

Порошенко закликає запровадити цільові пекельні санкції проти Ірану, який постачає росії дрони-камікадзе, і розірвати дипломатичні стосунки

На цьому наголошує Петро Порошенко. Він закликав покарати союзника кремля і визнати росію державою-спонсором тероризму.

«Цинічна і варварська російська атака проти мирних мешканців України та об'єктів критичної інфраструктури з використанням іранських дронів — це черговий військовий злочин кремля, за який обовʼязково настане повна відповідальність. Російському терористичному режиму місце на лаві підсудних забезпечено давно. Це вже навіть не піддається сумніву. І щоб це відбулося якнайшвидше, важливо також позбавляти росію союзників», — пише Порошенко у Facebook.

«По-перше, Україна та світ мають запровадити цільові пекельні санкції проти Ірану з тим, щоб закрити всі можливості для подальшої злочинної співпраці між москвою та Тегераном. Всі, хто допомагає чи думає співпрацювати з кремлем, мають розуміти, що й вони закінчать свій шлях так саме безславно та ганебно, як путін», — зазначає п’ятий президент.

Порошенко також закликав активізувати міжнародний тиск у справі збиття українського літака в небі над Тегераном ще у 2020 році.

«Винні мають бути притягнуті до відповідальності. Тоді загинули 176 осіб. Сьогодні ж іранські дрони лише погіршують смертельний перелік невинних жертв. Справа честі для Києва та світу — покарати винних і за катастрофу тоді, і за акти терору сьогодні», — переконаний Порошенко.

«По-третє, саме на часі питання про розрив дипломатичних відносин між Києвом та Тегераном. Позбавлення акредитації іранського посла в Києві - відповідь явно недостатня та неспівмірна з рівнем цинізму, який становлять іранські дрони в руках російського окупанта», — вважає Петро Порошенко.

«Своїми свідомими актами терору проти України, всього цивільного населення нашої держави росія немов спеціально проситься бути записаною у список країн, що спонсорують тероризм. Саме поряд з Іраном, який вже там», — резюмує Порошенко.

Схожі новини