Успіхи бориславських учнів

Все місто пишається цьогорічними досягненнями гімназистів

Із 34 учнів, які навчались у єдиній в Бориславі гімназії, 30 взяли участь у складанні національного мультипредметного тесту з української мови, математики та історії. Важко у це повірити, але ж факт: 11 учнів отримали найвищий бал. Про це інформує пресслужба Бориславської ОТГ.

Особливу увагу привертає результат Анни Монастирської. Її знання за наслідками складання усіх трьох тестів оцінено за найвищою шкалою — у 600 балів. Ще дві випускниці, Анна Качмарчик та Юлія Пасічник, набрали максимальну кількість, по 400 балів, із двох предметів. Анна — з української мови та історії, а Юлія — з математики та історії.

По-справжньому порадували своїх вчителів-наставників і 8 інших випускників та випускниць — Софія Гуцило, Христина Коваль, Максим Михайляк, Вікторія Олексишин, Аліна Павелець, Остап Петрів, Софія Федан та Вероніка Чарнош. Їхній результат — по 200 балів з одного із предметів національного тесту. Про добру підготовку дітей, щедро обдарувавши їх знаннями, подбали вчителі Наталія Лецик, Віра Сторонська та Марія Мащакевич.

Схожі новини