П’ятьом колишнім міліціонерам оголошено про підозру у колабораційній діяльності

  • 06.08.2022, 02:35
  • 690

За роботу на окупантів п’ятеро колишніх міліціонерів отримали посади у правоохоронному органі так званої «народної республіки «днр». Їм загрожує до 15 років позбавлення волі

П’ятьом колишнім міліціонерам оголошено про підозру у колабораційній діяльності
П’ятьом колишнім міліціонерам оголошено про підозру у колабораційній діяльності

Оперативники центрального апарату Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції спільно зі слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури заочно оголосили про підозру п’ятьом колишнім міліціонерам. Вони не лише добровільно працюють на окупантів і підтримують державу-агресора, а й публічно звинувачують українських військових у руйнуванні міст Донеччини та катуванні цивільного населення. Їм інкриміноване вчинення злочину, передбаченого ч. 7 ст.111−1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Зокрема у незаконно створеній «днр» 44-річний мешканець Донеччини, у минулому старшийоперуповноважений управління по боротьбі зі злочинами, пов’язані з торгівлею людьми, за «віддану службу ворогу» отримав посаду «заступника міністравнутрішніх справ — начальника управління боротьби з організованою злочинністю».

Форму із символікою окупаційної влади вдягнула і колишня оперуповноважена управління боротьби з організованою злочинністю Головного управління МВС у Донецькій області. У «днр» жінка добровільно пішла на співпрацю з ворогом та сталавиконувати обов’язки старшого оперуповноваженого «управлєнія борьби с організованой прєступностью».

Зрадила присязі й колишня начальниця кримінальної міліції у справах неповнолітніх Центрально-міського районного відділу Горлівського міського управлінняміліції Донеччини.35-річна фігурантка обійняла посаду у відділі у справах неповнолітніх «УАС МВД ДНР».

Також серед зрадників — ексначальник відділку кримінальної міліції у справах неповнолітніх Донецького міського управління міліції. Він отримав аналогічну посаду у «народній міліції» та закликає до повалення конституційного ладу в Україні.

Список зрадників поповнив і колишній начальник громадської безпеки УМВС Рівненщини. За виправдовуваннядій російської федерації 57-річному полковнику міліції «дісталося» кріслоректоратамтешньої «академії внутрішніх справ імені Дзержинського».

За співпрацю з ворогом фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Схожі новини