Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Скандальний блогер Олександр Заліско вибачився: "Це не мій профіль складно, глибоко аналітично мислити"

За два дні провідні бренди України відмовилися від співпраці з ним і розірвали договори про співпрацю

Скандальний блогер Олександр Заліско вибачився: "Це не мій профіль складно, глибоко аналітично мислити"
Скандальний блогер Олександр Заліско вибачився: "Це не мій профіль складно, глибоко аналітично мислити"

У вівторок, 30 листопада, блогер з Чернівців Олександр Заліско, який у День пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій влаштував у Будинку вчених Львова вечірку з елементами еротики нарешті визнав свою помилку. Пояснив, що він просто блогер, а не політик і не знав про пам’ятну дату, а ще, що не хотів образити почуття тих, хто вшановує жертв Голодоморів та політичних репресій. А вибачення оприлюднив після того, як провідні компанії відмовилися з ним співпрацювати.

«27 листопада я святкував свій день народження, як і кожного року з розмахом, з яскравими і цікавими людьми, яких дуже сильно люблю і поважаю, — заявив Заліско у своєму відеозверненні.

— Усе б нічого, але в цей день цьогоріч припав День пам'яті жертв голодомору. Мало хто знає. Навіть з тих, хто пише гнівні коментарі, що ця дата плаваюча. День пам'яті жертв голодомору вшановують кожну четверту суботу листопада. Я і сам з сором признаюся не знав. Раніше цей день одночасно не припадав з моїм днем народження. Хтось з гостей запостив сторіс, які ми робимо щодня — з невинним і необдуманим текстом, який хтось трактував двояко. Ніхто з гостей не мали на меті образити почуття людей, які вшановували День пам'яті жахливої історичної для нас події. Але це відбулося — необдумано і ненавмисне. Визнаю! Я не політик! Я блогер! І це не мій профіль складно, глибоко аналітично мислити. Я міркував нескладно: святкувати день народження до — погана прикмета і я це вже перевірив. Після — починається піст. Гості вільні тільки у вихідні. Коли запрошував гостей на свято не звернув увагу, що ще буде відбуватися в цей день. Затупив, визнаю! Приймаю наслідки своїх дій".

Від рекламної співпраці з «лідерами думок», які були гостями вечірки відмовилися провідні українські компанії — Metro, Нова Пошта, Фокстрот, Pepsі, Rozetka, «Київстар», Jysk Ukraine, Lovare, бренд одягу Andreas Moskin…

Олександр Заліско теж обурився, що за два дні після вечірки провідні бренди України відмовилися від співпраці з ним і розірвали договори про співпрацю. «Чи удар це для мене? Величезний! — зауважив Олександр Заліско. — Читаю тонни злісних коментарів і погроз».

Читайте також: Блогера-іменинника покарали: поліція склала адмінпротокол

Фото з Інстаграму Олександра Заліска

Схожі новини