Макаревич в шоці: російський музикант побачив у західних областях України те, чого зовсім не очікував

  • 10.05.2021, 12:45
  • 22.6K

Лідер групи "Машина времени" Андрій Макревич відвідав з гастролями кілька міст в західній Україні, і поділився прекрасними враженнями від побаченого, а також тепло висловився про місцеву публіку

Фото із соціальних мереж
Фото із соціальних мереж

Про це артист написав 9 травня у своєму Facebook.

Макаревич розповів, що побував під час поїздки і виступів з джазовим ансамблем Yo5 по західних областях України в Тернополі, Хмельницькому, Рівному, Чернівцях та Кам'янці-Подільському. Рокер зазначив, залишився приємно здивований чистотою цих міст, красою архітектури та інфраструктурою.

«Я, зізнатися, очікував побачити все-таки деяку глушину — маленькі міста по 200 000 людей. А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту. І дуже хороших глядачів», — йдеться в публікації.

Також Макаревич виклав у мережі фото з відвіданих міст. На знімках видно знаменитий Чернівецький університет, старовинна Кам'янець-Подільська фортеця, різні театри, церкви та храми, пам'ятні будівлі, прості вулиці та будинки.

Пост викликав масу коментарів в мережі. Макаревичу бажають прекрасної поїздки і подорожі по Україні, запрошують відвідати інші міста, кличуть на концерти. Ласкаво просимо!

  • Це наймиліша і затишна частина України. І в Житомирі теж чекаємо
  • Дякую за публікацію. Вдалих гастролей, Андрій Вадимович!
  • Приголомшливо. Чисто і по-європейськи.
  • Дякую за теплий відгук про мою країну.
  • Дякую за хорошу новину. Бажаю Україні процвітання!
  • Щасливого перебування у нас! Завжди раді гарним людям із відкритим щирим серцем!

Гастролі Макаревича з джазовим ансамблем Yo5 по Україні розпочалися чотири дні тому. За цей час музиканти виступили в деяких містах західної України. Також концерти відбудуться і в інших обласних центрах на Півночі, Півдні, Сході та Центрі України.

Читайте також: Російський співак Газманов знову виступав у Криму попри кримінальну справу