Зніміть це негайно! Зеленську жорстко розкритикували за вбрання на діловій зустрічі

  • 05.11.2020, 19:55
  • 1 367

Користувачі мережі розкритикували першу леді Олену Зеленську за образ, в якому вона відвідала фотовиставку, організовану посольством Аргентини в Україні. Багато підписників порадили їй змінити стиліста

Так, вона прибула на показ на запрошення посла Аргентинської Республіки в Україні Олени Летісії Тереси Мікусінскі в брючному костюмі оверсайз карамельного відтінку. Своє вбрання Зеленська доповнила ліловою водолазкою й чорними класичними туфлями-човниками. Знімки перша леді розмістила на своїх сторінках у Facebook та Instagram.

«На запрошення Посла Аргентинської Республіки в Україні, пані Олени Летісії Тереси Мікусінскі, відвідала фотовиставку „Аргентина очима жінок-мисткинь“. У своїх роботах фотохудожниці натхненно і з любов'ю розповідають світові про розмаїття і красу своєї країни та її мешканців. Емоційно, чуттєво, по-жіночому… Завжди хотіла побувати в Аргентині, і сьогодні мені це вдалося. Хоча б віртуально», — написала Зеленська.

Читайте також: Повторила образ: Зеленська зустрілася з першою леді Туреччини

«Красива, але що на ній одягнуто?», «Поміняйте стиліста», «Костюм з кого зняли, чи це на виріст?», «Ну як можна так одягатися? Ви представниця нашої держави, не ганьбіть нас ще більше. Зніміть цей мішок», «Господи, ну хто, хто вас одягає, пані Зеленська?! Звільніть цю людину за профнепридатність, негайно!» — написали люди.