Передплата 2024 ВЗ

Лікар-пульмонолог отримав патент на лікування ковіду (відео)

  • 05.11.2020, 11:23
  • 25.5K

Патент переоформлять на винахід

Відомий лікар-пульмонолог Анатолій Невзгода разом із братом отримали патент на лікування ковіду. Незабаром цей патент переоформлять на винахід.

Про це доцент Львівського медуніверситету, член-кореспондент Міжнародної академії наук, інжинірингу і технологій Анатолій Невзгода розповів в проєкті «Балючі теми».

«Мій батько був військовим лікарем, майором радянської армії. Я його запитував: „Під час війни, на фронті, було багато хворих на пневмонію. Як ви їх лікували?“ Каже: „Брали 33-відсотковий медичний спирт, розчиняли у фізрозчині або у воді для ін’єкцій, і капали внутрівенно“. Я приїхав у США, там була хвора зі СНІДом, яка мала алергію до антибіотиків, по суті, до всього мала алергію. Я запропонував капати їй спирт. Кажуть: „Якщо ти такий сміливий, то давай“. Ми покрапали 10 сеансів, і вона залишилась жива», — каже Невзгода.

Більше — у розгорнутому відео інтерв’ю.

Схожі новини

Читайте також

31.10.2023

Юрій Гудименко: «Українці воювати вміють, але не люблять, а росіяни люблять, але не вміють»

Відомий громадський діяч, акти­віст, блогер, молодший сержант ЗСУ Юрій Гудименко записався до війська за два місяці до повномасш­табного вторгнення російської армії на територію України. Каже, не мав жодного сумніву, що велика війна розпочненться з дня на день… Війна його застала у Маріуполі. Про перші години російської агресії, поранення, через яке був між життям і смертю, як війна його змінила і що чекає на Украї­ну після Перемоги?