Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

28-річна породілля, хвора на ковід, померла у Жовкві…

Новонароджена дитина – у важкому стані

Жовківський район — третій на Львівщині за кількістю хворих на ковід. За даними Львівського обласного лабораторного центру, станом на 18 липня, там зафіксовано 437 випадків. Велика кількість хворих, за словами директора Жовківської центральної районної лікарні Ігоря Шевціва, зареєстровано у Крехівському монастирі УГКЦ. Багато хворих перебуває у Жовківській лікарні. Вчора померла хвора на ковід 28-річна породілля, яка перебувала під апаратом штучної вентиляції легень. Новонароджена дитина — у важкому стані у Львові.

За словами директора Жовківської центральної районної лікарні Ігоря Шевціва, жінка, попри ковід, мала ожиріння й супутні хронічні недуги, лежала під апаратом штучної вентиляції легень.

— Можливо, некоректно говорити про священнослужителів, які ігнорують правила карантину, — каже кореспонденту «ВЗ» Ігор Шевців, — але якщо ми не об’єднаємо зусилля медиків разом з церковнослужителями у боротьбі проти цієї інфекції, то матимемо такі випадки й надалі. Хворих у Жовківському районі є багато. Хтось — на лікуванні у нашій лікарні чи в інфекційній лікарні у Львові, хтось чекає результатів ПЛР-обстежень, хтось вдома на самоізоляції лікується… Люди ігнорують карантин, легковажно ставляться до передбачених дистанції, масок, у тому числі й священнослужителі. Є такі, хто взагалі не вірить у те, що є такий небезпечний вірус. У селі Деревня Жовківського району захворів священник, який, за словами вірян, «до останнього не вірив в цю хворобу, у її існування…» Віряни просять тепер у Фейсбуку усіх, хто був у контакті з отцем, пройти обстеження на ковід.

P. S. Кореспондент «ВЗ» зателефонувала у Крехівський монастир до о. Василя Мендруня, щоб дізнатися про точну кількість хворих у монастирі, на що отець Василь відповів:

— Вражений тим, що ви дзвоните з такими питаннями. Наш монастир віддалений і ми живемо окремим життям. Не відповідатиму на запитання, скільки у нас хворих, бо це наше внутрішнє і нікого не має цікавити. Невже у вас в редакції немає цікавіших тем для написання, адже це якесь насильство щодо нас…

Схожі новини