Операція "Баум": оточення Зеленського в розпал епідемії коронавірусу влаштувало масштабну аферу з медичним вантажем із Китаю

  • 29.04.2020, 13:12
  • 2 894

Оточення президента Володимира Зеленського в розпал карантину займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах із Китаю. Операція вже отримала назву "Баум" – на честь бізнесмена Бориса Баума, претендента на посаду глави нової Комісії з регулювання азартних ігор в Україні.

Контрабанда перевозиться президентськими літаками, які доставляють засоби індивідуального захисту для забезпечення лікарень в Україні. Про це у Facebook написала журналістка Світлана Крюкова.

«Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси та доправляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов. Спершу це були „Боїнги“ компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і „Мрію“. Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що все це робиться з метою забезпечити медустанови всім необхідним для боротьби з епідемією. Однак є і зворотний бік медалі, про яку мало хто знає, але скоро дізнаються всі», — розповіла вона.

За словами Крюкової, оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж.

Читайте також: Зеленський і Макрон поговорили по телефону: деталі розмови

«Контрабанда — це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебуває на межі банкрутства. Виходить із мітингами під Кабмін. Тоді як окремі наближені до Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Бо на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні мережі. Імена цих ділків, які беруть участь в операції „Баум“, добре відомі», — зазначила Крюкова.

Журналістка пообіцяла незабаром розкрити прізвища та деталі розслідування.

Схожі новини