В небо над окупованим Донбасом українські захисники запустили жовто-блакитний стяг із повітряних кульок

  • 29.12.2018, 14:58
  • 658

Над окупованим Донбасом замайорів жовто-блакитний стяг із повітряних кульок.

Таким чином 10-та гірсько-штурмова бригада привітала мешканців тимчасово-непідконтрольних територій з прийдешніми святами, повідомляє радіо Армія FM.

Про ідею і її реалізацію в ефірі Армія fm розповів військовослужбовець гірсько-штурмової бригади Гліб Бабич з позивний Лєнтяй.

«Ініціатива привітати мешканців тимчасово окупованих територій виникла у командира бригади. Ми вирішили таким чином її реалізувати. Думали запустити справжній прапор, але він міг би не долетіти до Російської Федерації. І якби впав на окупованій території, щоб виключити наругу над державним прапором, ми зробили його з повітряних кульок. Вітер був спрямований прямо на Луганськ, був стрімкий і потужний», — розповів Гліб Бабич.

Він також розповів, що оскільки акція відбулася зранку, російські найманці утрималися від обстрілу, оскільки за ними стежить ОБСЄ

«Думаю, вони були шоковані. Тому, що ці кульки і прапор протягнуло дуже добре вздовж їхніх позицій», — сказав військовослужбовець.

Гліб Бабич привітав українців на окупованих територіях з прийдешніми святами

«Вітаю всіх мешканців окупованої території. Я знаю, що велика кількість вас чекають повернення України на свої землі. Вірте, ми наближуємо це. Ми теж вірим в те, що скоро буде Україна і все буде добре».

Схожі новини