Передплата 2024 «Добрий господар»

Вагітність Меган Маркл: інсайдер з Кенсінгтонського палацу розповів про очікування «подвійної проблеми»

  • 11.12.2018, 13:58
  • 1 017

Меган Маркл і принц Гаррі, навколо переїзду яких з Кенсінгтонського палацу ходять неприємні чутки, можуть стати щасливими батьками двох близнюків.

Про це британському виданню Express розповів королівський інсайдер, передає ТСН. Він стверджує, що принц Гаррі сам проговорився про очікування «подвійної проблеми».

Джерело також розповіло, на кого саме чекають герцоги Сассекські — дівчат чи хлопчиків.

«Вони були зайняті складанням списку імен дітей тільки для дівчаток. Гаррі на сьомому небі від щастя! Він проговорився одному з приятелів, що попереду на них чекає „подвійна проблема“. А також називав цю проблему „чудовими немовлятами“, Гаррі ніколи не мав щасливішого вигляду», — розповів інсайдер.

Друг королівської сім'ї також додав, що «Меган схвильована вагітністю» і навіть відвідувала лікаря з лікування безпліддя до зачаття.

«Меган дуже довго говорила про те, що хоче мати близнюків. У її найкращої подруги, Джесіки Малруні, народилися близнюки, і вона завжди мріяла мати хлопчика і дівчинку, було б ідеально», — розповів інсайдер.

Підозри, що герцогиня вагітна двійнею, посилилися після того, як папараці сфотографували її з величезним животом, хоча, за інформацією і термінами, Меган всього на п'ятому місяці очікування. Майбутню маму сфотографували, коли вона виходила з церкви після поминальної служби.

«Збільшена вага і розмір вагітного живота не є запорукою того, що вона вагітна близнюками, але багато матерів, які народили двійнят, кажуть, що швидкий ріст живота підказав їм про очікування «подвійних проблем», — поділився наближений до королівської сім'ї.

Схожі новини