Гройсман назвав три ключові завдання уряду на 2019 рік

  • 14.11.2018, 18:19
  • 459

Ключові завдання уряду на 2019 рік, на який заплановано проведення одразу двох виборчих кампаній, — збереження економічного зростання та гарантування незворотності реформ.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з експертами Національного демократичного інституту (США).

«Перед нами стоять важливі завдання. Головне — забезпечити стабільність. Ми маємо надсерйозні економічні і фінансові виклики, але ми робимо багато, аби забезпечити зростання. Друге завдання — не зупинити реформи. І третє — забезпечити все, що залежить від уряду, для проведення демократичних і прозорих виборів», — сказав Гройсман.

Представники НДІ відзначили, що незворотність реформ є насправді важливою, особливо в контексті покращення ділового клімату, продовження децентралізації, яка вже «демонструє значний прогрес». Втім, прозорий виборчий процес, позбавлений зовнішніх впливів — не менш затребуваний і очікуваний українським суспільством та міжнародною спільнотою.

Як зазначив президент НДІ Дерек Мітчелл, Україна наразі на передовій у боротьбі з російською агресією. І досвід протидії російському впливу — дуже корисний для всього світу.

У рамках розмови сторони домовилися більш тісно співпрацювати в найближчому майбутньому.

Експерти НДІ приїхали в Україну з метою оцінки ситуації в державі та настроїв суспільства в контексті майбутніх виборів Президента та парламенту.

Схожі новини