На демонтаж аварійної стели — 300 тисяч гривень

Минулого тижня «ВЗ» писав про те, що чиновники Львівської міської ради та Галицької районної адміністрації зволікають з демонтажем аварійної стели Монументу Слави, що на розі вулиць Стрийської і Героїв Майдану.

Монумент обгородили ще у квітні, на паркан витратили з міської скарбниці 400 тисяч гривень, та до робіт чомусь не приступають.

Одразу після виходу критичної публікації заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко провів прес-конференцію і повідомив: найближчим часом буде оголошено тендер на проведення робіт із демонтажу гостроаварійної стели Монументу Слави. На ці роботи з міської скарбниці витратять 300 тисяч гривень. «Лише нещодавно Львівська міська рада отримала технічні висновки щодо способу проведення демонтажу, оскільки об’єкт великий і складний, — наголосив пан Москаленко. — Конструкцію не можна забрати простим краном. Наступний крок — оголошення тендеру роботи з демонтажу. Та перед тим нам ще необхідно буде рішення виконкому».

Тож яким чином стелу будуть зносити? Поки що не відомо. Голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля повідомив: згідно з технічними висновками, є два способи демонтажу одного з елементів Монумента Слави. «Спосіб, який застосовуватимуть при демонтажі, визначить підрядна організація, яка проводитиме роботи, — зауважив чиновник. — До кінця року стелу демонтують».

Схожі новини