Екологічно лихо в окупованому Криму: до лікарів звернулися вже 40 українських прикордонників

  • 07.09.2018, 17:10
  • 579

Близько 40 службовців Херсонського прикордонного загону звернулися до медиків зі скаргами на погане самопочуття, п’ятьох з них направили на обстеження до Одеси.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає Укрінформ.

«За останні дві доби близько 40 прикордонників звернулись зі скаргами до медиків. Симптоми — нудота, запаморочення, першіння в горлі. П'ятьох із них направлено до шпиталю Одеси для комплексного обстеження», — сказав Слободян.

Разом з тим він зауважив, що прикордонники продовжують нести службу на КПВВ з окупованим Кримом — «Каланчак» і «Чаплинка». Слободян повідомив, що там перебувають також прикордонні медики з Одеси, які надають допомогу особовому складу і готові надати таку допомогу в разі необхідності і місцевим мешканцям, додав Слободян.

Як повідомляв Укрінформ, у ніч на 24 серпня 2018 року в окупованому Росією Криму, в місті Армянськ, де знаходиться завод «Титан», сталися викиди невідомої отруйної речовини.

Також на Херсонщині було зафіксовано хімічне забруднення через викиди із заводу «Титан».

Згодом кримський «Титан» призупинив свою роботу, а з Армянська вивезли всіх дітей шкільного та дошкільного віку.

6 вересня влада Херсонщини вирішила евакуювати дітей із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться у зоні впливу виробничої діяльності кримського заводу «Титан», а також провести оздоровлення цих дітей в дитячих оздоровчих таборах області.

Крім того, тимчасово зупинено роботу КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка» на кордоні з Кримом.

Президент Петро Порошенко заявив 6 вересня на засіданні РНБО, що викид на заводі «Титан» в Армянську стався через те, що внаслідок тренувань російських військових були зруйновані екологічні захисні механізми.

Схожі новини