Школи Львова відмовилися від традиційних лінійок на День знань

  • 27.08.2018, 19:12
  • 1 080

Цьогоріч святкування Дня знань у львівських школах проходитиме в іншому цікавому форматі. Для старшокласників відбудуться уроки толерантності на різні теми, а для першокласників відбудуться різноманітні флешмоби, квести та музичні дійства.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Протягом декількох останніх років святкування початку і завершення навчального року у багатьох школах нашого міста відбувалися в іншому форматі.

Цього року спільно з керівниками навчальних закладів та батьками прийняли рішення про те, що початок навчального року буде відбуватися по-іншому. В усіх школах нашого міста 3 вересня відбудуться уроки толерантності, щоб навчити дітей будувати стосунки на доброзичливій і толерантній основі.

Окрім того, для першачків плануємо провезти майстер-класи, флешмоби, музичні дійства, щоб свято їм, насправді, запам’яталося і психологічно дало можливість налаштуватися на легке і цікаве навчання в школах. Такий формат проведення святкувань дасть змогу дітям справді відчути і зрозуміти свято, щоб діти не стояли на довготривалих лінійках, інколи під пекучим сонцем. Такі ж форми проведення зустрічей першокласників дадуть можливість згуртувати учнівські громади, батьківські громади, а також сформувати гарні колективи у наших школах.

Щодо майстер-класів, флешмобів, то мова іде про першачків. Для них повинен бути цей день цікавим, тому що вони вперше приходять до школи і повинні його запам’ятати на усе життя. Щодо учнів старших класів — будуть проведенні уроки толерантності, але вони також будуть проведені у різних формах.

Цьогоріч до першого класу іде 9 тисяч 132 дитини", — розповіла Зоряна Довганик, начальник управління освіти ЛМР.

Також директори львівських шкіл розповіли, як проходитиму святкування у їхніх школах.

«Наближається новий навчальний рік. Звичайно, школа не стоїть на місці, а шукає якісь новинки, якісь цікаві речі для усієї школи, бо хочеться чимось здивувати, мотивувати і хочеться, щоб кожній дитині було цікаво іти до школи. Цього року ми пропонуємо нашим учням нестандартний формат проведення свята першого дзвоника. Старшокласники зустрівшись біля школи, почувши перший дзвінок, який буде лунати з рук левчика, який буде зустрічати усіх учнів школи, вирушать на площу Ринок із жовто-блакитними кульками. Підіймуться на Ратушу і випустять їх із вежі. Це будуть учні дев’ятих і одинадцятих класів. Першокласників ми запросимо на 40 хв швидше, ніж буде лунати дзвінок, де ми для них і батьків приготували флешмоб, де кожна родина за 20 хв повинна намалювати школу, якою вони бачать її сьогодні», — розповіла Світлана Уралова, директор школи № 3.

«Ми вже третій рік поспіль відмовилися від традиційних лінійок, які проводжувалися довгими вітаннями, і проводимо у зовсім іншому форматі. Ініціативу ми передали нашим старшокласникам, які підготували дуже цікаве дійство для першокласників і святковий концерт. Після цього для першокласників будуть подарунки і кожен першокласник отримає учнівський квиток, який засвідчує те, що він стає повноцінним учасником школи. Для старших класів ми проводимо коротку радіо-лінійку на 5 хв і запрошуємо на перший урок — урок толерантності», — розповів Роман Гарасим, директор школи № 48.

Схожі новини