В Україні заборонили продавати авто боржників

  • 23.08.2018, 12:59
  • 564

Кабінет міністрів заборонив перереєстрацію і зняття з обліку транспортного засобу в разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників.

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні 22 серпня, повідомляє «Сегодня».

Кабмін вніс зміни до Порядку держреєстрації, перегістрації, зняття з обліку автомобілів, автобусів, самохідних машин на шасі автомобілів, мотоциклів, причепів та напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів (ТЗ), мопедів.

Згідно з документом, зокрема під час держреєстрації або перереєстрації та зняття з обліку ТЗ уповноважені особи сервісного центру МВС перевірятимуть відомості про його власника в реєстрі боржників і робитимуть відповідну позначку на заяві власника авто.

Нагадаємо, Єдиний реєстр боржників почав роботу в Україні в січні 2017 року. До переліку вносяться дані про громадян і компанії, які суд визнав боржниками і щодо яких відкрито виконавче провадження.

Реєстр є частиною автоматизованої системи виконавчого провадження. Як зазначають в Мін'юсті, він був створений, щоб інформація про невиконані майнові зобов'язання публікувалася в режимі реального часу.

Схожі новини