Поліція підтвердила закриття справи проти Санжаревського за підозрою у розбещенні неповнолітньої

  • 06.08.2018, 18:37
  • 325

У Галицькому райвідділі поліції підтвердили інформацію про закриття кримінальної справи стосовно колишнього соліста балету Львівського національного оперного театру Миколи Санжаревського. Його звинувачували у розбещенні 13-річної школярки. Раніше про закриття справи заявляв сам Санжаревський.

Як повідомила ZAXID.NET речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська, справу про розбещення неповнолітньої проти Миколи Санжаревського дійсно закрили. Однак у поліції не надали інформації стосовно результатів розслідування та причин закриття справи, попросивши надіслати інформаційний запит.

Напередодні інформацію про закриття цієї справи повідомив сам Микола Санжаревський. За його словами, справу закрили через відсутність події кримінального правопорушення, однак у поліції цього не підтвердили.

Львівський юрист Олег Мицик пояснив ZAXID.NET, що таку справу могли закрити з кількох причин:

Через відсутність події (тобто переписки насправді не було, скріни — фейкові);
Не підтвердження обставин, які мали місце (переписка могла бути не з цією дівчиною, могла бути спотвореною або вигаданою сторонами);

У зв’язку із порушенням порядку збору доказів (переписка була отримана у незаконний спосіб).

«Сам факт публікації переписки автоматично не вказує ні на певні стосунки, ні на винність особи у правопорушенні, і міг бути лише підставою для реєстр кримінального провадження. А щоб висунути людині звинувачення, необхідно зібрати докази», — пояснив юрист.

Нагадаємо, що у розбещенні неповнолітньої поліція звинуватила Санжаревського після того, як на сайті «Миротворець» опублікували скріншоти його переписки з тоді 13-річної школяркою. Дівчина займалася балетом і, ймовірно, була ученицею Школи академічного та сучасного балету Миколи Санжаревського. Судячи із переписок, Санжаревський мав інтимні стосунки з нею та отримував від неї інформацію стосовно служби її брата у зоні АТО (напередодні Санжаревського звинуватили у підтримці та фінансуванні Л/ДНР, слідство у цій справі веде СБУ).

Схожі новини