Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

Львів’янин пропонував поліцейському хабара власним автомобілем

  • 18.04.2018, 16:16
  • 482

Чоловік просив про закриття кримінального провадження в обмін на ключі від автомобіля.

Працівники внутрішньої безпеки Національної поліції України отримали звернення від керівника одного з підрозділів поліції Львова про пропозицію хабара. За уникнення кримінальної відповідальності львів'янин запропонував посадовцю поліції автомобіль. Правоохоронці затримали 34-річного громадянина Росії, який проживає у Львові.

Чоловік прийшов до посадовця з «подарунком», який припаркував під вікнами адміністративної будівлі поліції.

«Надійшов рапорт від начальника Управління по боротьбі з торгівлею людьми поліції Львівської області. 35-річний підполковник поліції повідомив, що до нього звернувся мешканець Львова, уродженець Російської Федерації. Стосовно нього місцевою поліцією було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 303 — сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією — Кримінального кодексу України. Чоловік висловив правоохоронцю пропозицію: закриття кримінального провадження в обмін на ключі від автомобіля, ринкова вартість якого — 300 тис. грн», — йдеться у повідомленні Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України.

На місці події чоловіка затримали працівники обласного управління внутрішньої безпеки поліції та місцевої прокуратури № 2. Автомобіль вилучено в якості речового доказу, а самого зловмисника — затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України. Фігурантові підкупу оголошено підозру у вчиненні правопорушення. Затриманому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Схожі новини