Передплата 2024 «Добре здоров’я»

“Майданчик для вигулювання собак потрібний, хоча б один на мікрорайон, хоча б не супер модний...”

На сесії ЛМР виникла дискусія, що 407 тисяч грн — завелика сума для такого майданчика

Чому такий величезний мікрорайон як Левандівка не може мати майданчика для вигулу собак? Хоча його створення передбачено прийнятою у 2019 р. Програмою зі створення інфраструктури для належного вигулу собак у Львові. Загалом планувалося відкрити у місті 97 таких локацій!

На побудову вигульного майданчика на вул. Широкій 84−86, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просив виділити 407 тисяч гривень. Однак депутати міської ради це питання не підтримали… Дискусія виникла щодо коштів, мовляв, 407 тисяч грн — завелика сума.

Мешканець мікрорайону та адміністратор групи у Фейсбуці «Чим живе Левандівка» Назар Гусаков написав у соцмережах:

«Цікаво і водночас дивно. До тварин ставлюсь добре. Погано ставлюсь до несвідомих власників, котрі не несуть відповідальність за своїх друзів. Котрі не знають, що таке намордник тоді, коли він має бути. Що таке повідець, кульки тощо. Дитячі майданчики то добре і, напевно, скільки їх не зроби — все одно скажуть мало. Але реально, де гуляти з собаками? Дивне та неоднозначне рішення, як на мене. Моя думка — майданчик для вигулювання собак потрібний, хоча б один на мікрорайон, хоча б якийсь не супер модний. Про більше вже мовчу…».

А ось депутат міської ради Олег Василишин, який підтримав створення майданчика для вигулу собак на Левандівці, у коментарі «ВЗ» сказав таке:

«Майданчики для вигулу собак — вкрай необхідні. Має бути для цього впорядкована територія. Адже якщо собаки гуляють у невизначених місцях, без намордника, це небезпека для людей. Крім Левандівки такий майданчик потрібний поблизу скверу Івана Павла II, наразі там облаштували стихійний майданчик для собак… Я не є фахівцем, які вимоги до будівництва таких майданчиків, якою має бути висота огорожі, це мають сказати фахівці. Але ми повинні запропонувати власникам собак альтернативу, аби вони мали майданчик, де б вигулювали своїх домашніх улюбленців. У Європі — такі місця є дуже популярними і потрібними. Думаю, що це питання ще буде виноситися на сесію міської ради».

Читайте також: «Тварини не отримували їжі та води. У деяких були поламані хвости…»

Схожі новини