Кредобанк підтримав низку заходів до 30-ї річниці Незалежності України у Львові

Кредобанк став партнером низки заходів до 30-ї річниці Незалежності України у Львові, найбільшими з яких став промоційний фестиваль «Ніч у Львові» та масштабне театралізоване дійство «Народження Незалежності», організоване Львівською національною оперою.

Фестиваль «Ніч у Львові», незмінним генеральним партнером якого Кредобанк є з 2013 року, відбувався у Львові 21−22 серпня. Його цьогорічні події відвідали 5000 львів’ян та гостей міста. Найцікавішими його подіями стали театралізоване дійство у виконанні театру «Воскресіння» на площі Ринок, Wien Opera. Backstage у Музично-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, розмови про життя та стиль з блогером Леонідом Мартинчиком у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького, а також екскурсія книгосховищем найстарішої бібліотеки України — Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Музично-театралізоване дійство «Народження Незалежності» відбулося 23 серпня на площі перед Львівською національною оперою. Постановники дійства — Василь Вовкун та Ярослав Федоришин, партнери постановки — Кредобанк та Український культурний фонд. Під час постановки прозвучали фрагменти кантати «Карміна Бурана» Карла Орфа, опери «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича, а також була показана вулична вистава «Сни за Кобзарем» за поезією Тараса Шевченка. За масштабним дійством, вхід на яке був безкоштовний, спостерігали більш як 1000 глядачів у Львові, а ще майже 78 тисяч глядачів з України, Італії, Великобританії, Іспанії та інших країн світу подивилися його онлайн-трансляцію.

24 серпня у рамках фестивалю «Музика в старому Львові», генеральним партнером якого Кредобанк є вже шостий рік, в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові відбувся концерт «Присвята 30-річчю Незалежності» — спільна програма львівського оркестру «Віртуози Львова» зі знаними українськими бандуристами Олегом Созанським, Тарасом Лазуркевичем та квартетом «Львів"янки», у якій прозвучали твори українських композиторів.

«Підтримка знакових подій культурного життя України є одним з ключових пріоритетів соціальної діяльності Кредобанку. Ми раді, що завдяки підтримці банком найбільших культурних подій рідного для нас міста Львова святкування 30-ї річниці Незалежності у Львові стало справді масштабним, а завдяки онлайн-трансляціям — відомим в усьому світі», — говорить директор департаменту комунікацій АТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

Довідка:

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до банків іноземних банківських груп та входить до фінансової групи PKO Bank Polski — найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючий підрозділ групи — найбільший банк Польщі PKO Bank Polski зі 100-літньою історією, один з найстійкіших банків Європи за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду (липень 2021 р.).

Кредобанк пропонує повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу України. Банк активно кредитує роздрібних клієнтів та малий і середній бізнес, пропонуючи низку спеціальних програм із мінімальними відсотками. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг».

Пресслужба АТ «Кредобанк»

Схожі новини