Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Зачем мне совесть – я певица»

Українська співачка Софія Ротару виступила в Росії на «Новій хвилі», а Одеса тепло приймала Лободу і Ані Лорак

Попри обурення багатьох українців, 74-річна Софія Ротару виступила на фестивалі «Нова хвиля» у Сочі.

Ротару прилетіла у Сочі на особисте запрошення російського композитора Ігоря Крутого. На сцені в Олімпійському парку співачка з'явилася у довгій плісированій сукні перлового кольору, яка ефектно майоріла на вітрі. Талію підкреслював золотистий пасок. Образ доповнили нюдовий макіяж та об'ємна зачіска.

Це вже не перший виступ співачки на російській сцені. У грудні минулого року народна артистка України Ротару виступала в Росії. Після виступу на премії «Пісня року» в Москві вона повернулася в Україну, де заспівала у «Вечірньому кварталі». Після цього артистку почали масово критикувати у соцмережах.

Деякі підписники написали у коментарях на Instagram-сторінці співачки, що вона мала гарний вигляд. Однак більшість розкритикувала Ротару за виступ у Російській Федерації, адже в Україні йде війна, а вона поїхала розважати слухачів у країні-агресорі.

Але, мабуть, Софія Михайлівна не особливо бере собі до серця, що там пишуть підписники. Добре розуміє, що гроші не пахнуть, а, можливо, у співачки-пенсіонерки змінилася думка. Бо ще у 2018 році артистка відмовилася виступати в Росії. Всі «аплодували стоячи», мовляв, яка патріотка наша Ротару. Однак щось у менеджменті артистки переграли, і вже у грудні 2019 року концертний директор співачки в інтерв’ю російським виданням заявив, що Ротару відмовляється виступати в Росії «через поважний вік», підкресливши, що її рішення жодним чином не пов'язані з російсько-українською війною.

А вже 24 серпня, на День Незалежності, Софія Ротару гордо вийде на головну сцену свята і заспіває для українців. Бо для неї «какая разніца», як з’ясувалося, на сцені якої країни виступати…

А 14 серпня, після чотирьох років мовчання в Одесі виступила Лобода, яка останні роки живе в Росії. Попри побоювання поліції, концерт відбувся спокійно, ба, навіть більше, був повний аншлаг!

У клубі Ibiza Beach Club зібралися не лише шанувальники Лободи з Одеси, а й з усієї України. Ще задовго до відкриття «Ібіци», перед входом почали збиратися шанувальники. А вже за годину стояла довжелезна жива черга, усі бажали якомога швидше побачити артистку. Зізнаюся, я була шокована, адже понад три тисячі осіб прийшли на той концерт! І це при космічній вартості квитків — від 600 гривень до 2500. І, що найголовніше, всі дочекалися. Концерт був запланований на 23.00, а розпочався о 1.30! Шоу тривало півтори години і минуло без протестів активістів. Начебто публіка хотіла трохи поскакати під «зажигатєльниє пєсні», але це було неможливо, бо у такому натовпі було складно рухатися.

Більшість шанувальників хотіли за такі гроші побачити співачку зблизька, але мали таку можливість «созєрцать» її тільки на великому екрані. У віп-зону охорона не впускала, а на інших локаціях щось розгледіти було нереально.

Ще одна «пєвіца всіх птахофабрик» наважилася приїхати до Одеси. Ані Лорак, на відміну від Лободи, дала аж два концерти. Це були перші її концерти в Україні за останні сім років.

Не знаю, де Кароліна Куєк (Ані Лорак) назбирала стільки шанувальників-одеситів, але квитки були також всі розкуплені. І коштували вони від 1200 до 7750 гривень!

Український телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк на своїй сторінці у соцмережах опублікував свою версію «плейлиста», з яким Ані Лорак виступила в Одесі і запропонував деякі назви «пісень», серед яких «Зачем мне совесть — я певица», або «Мне 42, а думать нечем», «У вас здесь тоже любят вату»…

А й справді, невже одесити так люблять «вату»? Бо в іншому випадку хіба би прийшли на концерт людини, яка давно зрадила Україну і українців?

Читайте також: «Мені такі шоу несимпатичні»

Схожі новини