Молодятам за 60
У Тухлі поєднали долі фермерка-переселенка і науковець зі Львова. У Катерини і Віктора – по четверо онуків
/wz.lviv.ua/images/articles/_cover/407170/fermerske-vesillia-u-tukhli.jpg)
Мальовнича Тухля, оспівана Іваном Франком у «Захарі Беркуті», нині оживає і наповнюється новим змістом. Під літописною горою притулилася козина ферма «Дві Катерини». Її розвивають дві Катерини — одна місцева, з Орова на Сколівщині, а друга приїхала з Алчевська (Луганщина), який покинула у 2014 році, а потім довго подорожувала іншими містами, поки не потрапила на Львівщину.
Нині у цю мальовничу місцину з’їжджаються туристи з усіх куточків України і не тільки. Приваблює не лише карпатське високогір’я, а й привітні господині, але ц симпатичні кози та смачнющий сир, котрий господині виготовляють з козячого молока.
Цього разу у гості до фермерок завітали їхні колеги з Львівщини на надзвичайно приємну подію — весілля однієї із господарок ферми, Катерини Лісової (Тарасенко), котра приїхала з Луганщини, і Віктора, науковця зі Львова.
Гості-фермери приїхали з гостинцями власного виробництва — равликами, рибою, вином, медом… Було колоритно і смачно, душевно й святково. Молода приїхала на весілля на коні.
/wz.lviv.ua/images/articles/2020/02/moloda_pryikhala_na_koni.jpg)
«Їм давно вже не двадцять, у кожного по четверо внуків, і життя закинуло з міста в село. Катерина, переселенка зі сходу, полюбила всім серцем Карпати і почала займатися козами і курми, — поділилася враженнями радіоведуча Галина Батюсь, яка була тамадою на весіллі. — Віктор — викладач зі Львова, але любить тварин і допомагає Катерині у фермерстві. Разом вони роблять спільну справу, разом вони — сім’я».
/wz.lviv.ua/images/articles/2020/02/iake_vesillia_bez_muzyk.jpg)
Фермерське весілля поєднали із робочим моментом — перезавантаженням проєкту «Гастромандри Львівщиною», організаторами якого є управління туризму Львівської ОДА та департамент агропромислового розвитку ЛОДА. А також підтримали проєкт сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» і фермерські господарства «Західний равлик», «Карпатський водограй», «Медовий блюз», «Агротем», «Князівство», Сімейна виноробня Ореста та Юлії Дейнеки, Громадська спілка «Карпатський смак» та «Бананова ферма». Місцевого колориту та атмосферності додав народний ансамбль пісні й музики «Плай» Народного дому селища Славського.