BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Що ж тепер буде з Україною?

Знайшла в Threads допис двох росіян із прекрасним питанням: «Украинцы, вы понимаете, что будет после сегодняшнего дня с Украиной?»

І тут у мене виникло одне просте питання: а що саме буде?

росія почне війну? Почне запускати балістику по українських містах? Почне бити «Шахедами» по житлових будинках? Почне вбивати цивільних людей і дітей? Почне знищувати міста? Почне наступати на фронті?

Ой. Незручно вийшло. Це все вже було.

То поясніть мені, будь ласка, що саме росія зробить після ударів по москві такого, чого ми ще не бачили?

Бо ця погроза звучить приблизно як: «Не змушуйте нас почати робити те, що ми робимо щодня».

Ви вже п’ятий рік лякаєте нас тим, що «зараз почнеться щось страшне». Просто є маленький нюанс — це «щось страшне» ви вже почали.

І є одна проблема з погрозами пеклом людям, які в цьому пеклі живуть уже п’ятий рік: у якийсь момент вони перестають боятися ваших обіцянок.

Джерело