В Росії стався вибух на заводі з виробництва авіабомб, є постраждалі

У російському м.Дзержинськ (Нижегородська обл.) внаслідок серії вибухів у цеху з виробництва тротилу на заводі "Кристал" постраждали 19 осіб.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на РІА Новости.

За інформацією регіонального управління МОЗ, більшість постраждалих зазнали «осколкових поранень легкого і середнього ступеня тяжкості».

Один з цехів заводу площею 110 кв.м. повністю зруйновано.

Російський «Інтерфакс» з посиланням на джерела повідомляє, що в цеху, де стався вибух, вироблялися фугасні авіабомби та компоненти для них, боєприпаси зберігалися у тому ж приміщенні.

За попередніми даними, причиною вибуху стало порушення технологічного процесу, небезпека повторних вибухів зберігається, повідомив представник екстрених служб регіону.

За повідомленнями очевидців, в радіусі декількох кілометрів вибуховою хвилею винесло шибки у вікнах будинків.

«Епіцентр вибуху був у цеху з виробництва полімерів, також там зберігалися готові авіаційні бомби. Тут виробляють одну з найпотужніших авіабомб ФАБ-500. В цехах вирує вогонь. Охорона заводу відмовляється пускати на територію пожежників і рятувальників на» закритий об'єкт «, — повідомляє «Шаден» у Твіттері.

За даними ЗМІ, кількість постраждалих під час вибухів на заводі «Кристал» в Дзержинську збільшилася до 27 осіб, більшість з них — мешканці навколишніх будинків, що постраждали від осколків вибитих вікон.
Співробітники служби безпеки заводу оточили територію підприємства, Росспоживнагляд організував дослідження атмосферного повітря у зоні житлових будинків.

Схожі новини