З'явилося відео з моментом проникнення до редакції "Ехо Москви"

  • 24.10.2017, 11:45
  • 5 603

Тетяна Фельгенгауер передала лист з лікарні .

Журналістка «Ехо Москви» Тетяна Фельгенгауер, на яку напали з ножем, передала лист з лікарні. Його опублікувала її колишня колега Ірина Воробйова.

«Спасибі за підтримку і любов, котята», звертається у своєму листі ведуча.

Суд заарештував нападника на Тетяну Фельгенгауер.

Пресненський районний суд заарештував Бориса Грица, що напав 23 жовтня з ножем на провідну радіостанції «Ехо Москви» Тетяну Фельгенгауер.

Про це повідомив кореспондент «Медузи» із залу суду. Гриць поміщений під варту терміном до 23 грудня.

На суді представники слідства оголосили, що Гриць частково визнав провину.

Опубліковано відео нападу на охоронця в будівлі «Ехо Москви»

Радіостанція «Ехо Москви» опублікувала відеозапис з камери спостереження, на якій видно, як 23 жовтня нападник пройшов через охорону в будівлі редакції.

На записі видно, як чоловік близько 12:30 підходить до стійки охорони і кладе на неї якісь папери. Потім він відразу піднімає руку з газовим балончиком і розпорошує його в обличчя охоронцеві. Коли охоронець падає зі стільця, чоловік пролазить під турнікетом і тікає всередину будівлі.

Крім того, джерело «Інтерфаксу» заявив, що нападник поранив журналістку не ножем, як повідомлялося раніше, а таким собі іншим гострим предметом. При цьому на фото з місця нападу, опублікованих журналістом «Ехо Москви» Віталієм Рувинский, видно ніж.

Фото:Віталієм Рувинский
Фото:Віталієм Рувинский

Проте ведуча «Ехо Москви» Тоня Самсонова в своєму твіттері написала, що Фельгенгауер не була знайома з нападником.

На заступника редактора «Ехо Москви» Тетяну Фельгенгауер напали в редакції радіостанції.

Нагадуємо раніше ВЗ повідомляло, що на ведучу та заступника головного редактора «Ехо Москви» Тетяну Фельгенгауер напав невідомий. Їй нанесли поранення ножем в шию. Про це у своєму твіттері повідомив головний редактор Олексій Венедиктов.

РИА Новости з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомляє, що в якості мотиву нападу на провідну розглядає «особистий конфлікт». Republic з посиланням на джерело в поліції, в свою чергу, пише, що нападника перевірять психіатри. Співрозмовник видання зазначив, що затриманий під час допиту «відповідав неадекватно».

Фото: https://www.instagram.com/vit_ruv/
Фото: https://www.instagram.com/vit_ruv/

Заступник головного редактора радіостанції «Ехо Москви» Сергій Бунтман розповів «Медузі» про обставини нападу на ведучу Тетяну Фельгенгауер.

«Це одна людина. Він пирснув з балончика в обличчя охоронцеві будівлі внизу, прорвався на поверх, напав на нашу співробітницю і завдав їй поранення ножем. Коли його затримували, він зачепив охоронця. У нього легке поранення. Найважче охоронцеві внизу, у нього травмована рогівка ока, але начебто він бачить. Нападник нічого не кричав, все було тихо і мовчки. Він підійшов, обійняв і завдав поранення », - розповів Бунтман.

За словами Бунтман, редакція «Ехо Москви» нічого не знає про мотиви.

Джерело: Медуза