США посилили експортний контроль щодо п'яти російських компаній

  • 18.06.2014, 12:55
  • 906

Влада США внесла п'ять російських компаній і організацій в свій перелік неперевірених партнерів з точки зору експортного контролю

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на видання Federal Register.

У список потрапили Фрязинска філія Інституту радіотехніки і електроніки Російської Академії наук (ФИРЭ РАН), ВАТ "Воентелеком", Академія безпеки бізнесу, ТОВ "Насоси Ампіка" і ТОВ "Нуклин".

Як пояснили в Торгпредставництві Росії в США, даний крок — проміжний щабель посилення американського експортного режиму щодо перелічених організацій. Експортні поставки не забороняються, але вимагають ліцензування, узгодження та реєстрації за особливими, більш жорсткими правилами. Здійснення таких поставок на пільгових умовах не допускається.

Рішення про занесення російських компаній в контрольний список прийнято профільним підрозділом мінторгу США — Бюро промисловості та безпеки. Відповідно до публікації, підставою для нього стала та обставина, що Бюро "з незалежних від уряду США причин" не змогло провести достатньо ретельну перевірку названих організацій на предмет виявлення "кінцевого користувача" купованої ними продукції.

Всього американці в даному випадку визнали "неперевіреними" 29 зарубіжних партнерів з Росії, Китаю, Гонконгу і ОАЕ.

Схожі новини