«Карпати» — одноосібний лідер Групи А

За підсумками 4-го туру чемпіонату футбольної Першої ліги, одноосібним лідером Групи, А стали львівські «Карпати». На виїзді «зелено-білі» перемогли вишгородський «Діназ» — 2:1

Фрагмент матчу «Діназ» – «Карпати». У боротьбі за м’яч Андрій Волошин (№24) і карпатівець Ростислав Тарануха.

На поле селища Деми­дів на Київщині «Карпати» вийшли, вже знаючи про втрату очок своїм конкурентом, житомирським «Поліссям». Ко­манда Юрія Калітвінцева не змо­гла у Тернополі перемогти міс­цеву «Ниву», зігравши внічию 0:0. Діями тернополян у цій грі замість Андрія Купцова керував новий головний тренер Сергій Задорожний, ексгравець «Дні­пра», який у 2001−2002 роках провів 6 матчів за збірну України.

Після першого тайму «Кар­пати» поступалися іншому но­вачку Першої ліги, «Діназу», з рахунком 0:1. (За іронією долі, перший цього сезону гол «зеле­но-білі» пропустили після удару вихованця львівського футболу Олега Коса). Після перерви кер­манич «Карпат» Андрій Тлумак зробив вдалу заміну, випустив­ши на поле Владислава Прийма­ка, який у середині другого тай­му зрівняв рахунок. А через вісім хвилин карпатівці зусиллями за­хисника Ігоря Дуця змінили хід поєдинку на свою користь — 2:1.

У 5-му турі «Карпати» в су­боту, 24 вересня, приймати­муть одного зі своїх головних конкурентів — «Епіцентр» (Ду­наївці, Хмельницька область), який очолює Сергій Нагорняк, що також свого часу виступав за збірну України (14 матчів). А «Полісся» в неділю приймати­ме чернівецьку «Буковину».

У групі Б турнірні перегони очолює київська «Оболонь» (10 очок). Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату за дві путівки до Прем'єр-ліги боротимуться по чотири найкращі команди з кожної групи (з очками, набраними на першо­му етапі у матчах між собою).