Калініна “запалює” на ґрунті

Друга ракетка України “знімає скальпи” з титулованих тенісисток

Українська тенісистка Ангеліна Калініна продовжує успішно виступати на ґрунтових кортах. На старті турніру категорії WTA 1000 в італійському Римі Калініна перемогла американку Медісон Кіз - 6:4, 6:4.

Це вже третя поспіль звитяга Ангеліни Калініної матчах проти суперниць з топ-30 рейтингу WTA (сама українка у цьому рейтингу наразі на 36-й позиції).

А почала Калініна свої успішні виступи на ґрунтових кортах на турнірі категорії WTA 1000 у Мадриді. У столиці Іспанії Ангеліна дійшла до чвертьфіналу, обігравши по ходу змагань відразу трьох чемпіонок турнірів “Великого Шолому” - американку Слоан Стівенс, іспанку Гарбіньє Мугурусу й британку Емму Радукану. Перемога над Мугурусою стала для українки першим у її кар'єрі тріумфом у поєдинках проти тенісисток з першої десятки світового рейтингу. Сподіваємося, не останньою.