Золотоносні спортсменки України

• 01.02.2015, 14:34
  • 1 978

За одні вихідні українки здобули дві золоті медалі: одну — з біатлону, іншу — з фехтування

Українка Анастасія Меркушина завоювала золоту медаль у спринтерській гонці серед юніорок на чемпіонаті Європи з біатлону в естонському місті Отепяя. Про це повідомляє gazeta.ua.

"Срібло" у представниці Австрії Дуні Здуч, а замкнула призовий подіум росіянка Ульяна Кайшева.

Наша біатлоністка ідеально провела гонку, не припустившись жодного промаху.

Це "золото" стало першим в кар'єрі Меркушиної на європейських першостях.

Ще одна українка Юлія Журавок також була близькою до медалі. Втім, промах на стійці залишив її за межами призової трійки.

Марія Кручова з одним пострілом "у молоко" приїхала 10-ю, а Анастасія Ничипоренко, припустившись трьох промахів, фінішувала 26-ю.

Українка Ольга Харлан здобула "золото" на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях, який проходив у Греції.

Про це повідомили у НОК України, передає Українська правда.

У фіналі 24-річна спортсменка в черговий раз виграла у росіянки Соф'ї Вєлікой 15:14.