Передплата 2024 «Добре здоров’я»

«Динамо» знову на другому місці

Переслідувачі киян із «Дніпра» та «Металіста» втратили очки. Не без допомоги арбітрів...

Підопічні Олега Блохіна, здолавши в Одесі «Чорноморець» з рахунком 2:0, знову піднялися на другу сходинку турнірної таблиці. «Кривбас», що у весняній частині чемпіонату став грозою авторитетів, цього разу відібрав на своєму полі очки в «Металіста» — нічия 1:1. «Дніпро» у Луцьку не зумів здолати опір господарів, зігравши з «Волинню» внічию — 1:1, причому арбітр тричі (!) вилучав гравців із поля. Загалом 22-й тур 22-го чемпіонату виявився найгрубішим в 20-річній історії ліги — аж 8 (!) червоних карток.

Динамівці забили після перерви: Гусєв, опинившись після пасу Аруни на ударній позиції, пробив низом повз Безотосного. Гольовий почин підтримав Ярмоленко: як і в недавніх матчах за збірну, обі-грав суперника і лівою ногою пробив у дальній кут воріт. «Динамо» збільшило переможну серію над «Чорноморцем» до дев’яти ігор.

У Луцьку обидва голи забивались у першому таймі. Спочатку Бікфалві реалізував вигадане суддею пенальті, яке “заробив” Савіч. Арбітр Бойко вилучив при цьому бразильського захисника «Дніпра» Дугласа.

...У заключні хвилини тайму Жуліано виявився найспритнішим у штрафному «Волині» і з другої спроби влучно пробив повз Старцева. У другому таймі арбітр вилучив ще двох футболістів, цього разу у складі господарів — Ізворану та Шикова.

Переможна хода «Металіста», яка тривала сім матчів, перервалася у Кривому Розі. Відкрили рахунок господарі поля, коли після дальнього удару Прийомова м’яч рикошетом від поля захопив зненацька досвідченого Горяїнова. Гості встановили рівновагу після удару головою Шав’єра, якому асистував капітан команди Соса. Під кінець матчу після удару Віліана м’яч влучив у руку Гітченка, проте арбітр пенальті не призначив. На думку Мирона Маркевича, захисник «Кривбасу» зіграв як воротар, і це був чистий пенальті. Ще більше резонансний коментар зробив капітан «Металіста» Соса: «Розумієте, я грав у Німеччині й Італії, зараз виступаю за збірну Аргентини, і ніде з таким не стикався. Схоже, у цій країні все виходить за рамки пристойності. Ми приїхали в Україну, заробляємо тут гроші важкою працею. Від нас постійно просять поваги до суддів. Але ми не бачимо зустрічної поваги...».

Слід віддати належне й команді Олега Тарана. “Кривбас” навесні не зазнав ще жодної поразки, відібравши очки у лідерів — «Динамо», «Дніпра» та «Металіста».

Бомбардири: Мхітарян («Шахтар») — 19 голів, Ідеє («Динамо») — 13, Тейшейра («Шахтар»), Шав’єр («Металіст») — по 9, Лукас («Динамо»), Кристальдо («Металіст»), Мораес («Металург» Д), Жуліано («Дніпро») — по 8 м’ячів. У неділю, 7 квітня, «Карпати» зіграють у Донецьку проти «Металурга» (початок — о 13.30).