Англійці у Варшаві ледве «відскочили»

Позаду України — лише Сан-Марино...

Перенесений на 17 жовтня матч у відбірній групі Н між збірними Польщі й Англії завершився внічию — 1:1.

У першому таймі гості не показали якісної гри, але в рахунку повели: Джеррард подав із кутового, і Руні свого шансу не змарнував. Після перерви “біло-червоні” активізувалися й повністю переграли англійців. Рахунок зрівняв Глік — також після кутового, і також головою.

Після гри Стівен Джеррард висловив упевненість у тому, що у Варшаві “ніхто не виграє”. А свою наступну гру відбірного циклу до Мундіалю-2014 збірна України зіграє у березні наступного року саме у Варшаві... Найцікавіше, навіть після провального старту (два очки у трьох матчах) “синьо-жовті” ще мають шанс посісти одне з двох перших місць у цій групі. Інша справа, що катастрофічна гра, яку демонструє збірна України, такого шансу їй практично не залишає...